ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

Kods GRBiH8v | 3. - 10. septembrī, astoņu dienu avio ceļojums
Terra Mariana cikls

Medžugorje Laiks Melnkalnē pie Adrijas jūras

 • Svētceļojuma laiks Medžugorjē, ciematā, kur sešiem bērniem atklājās Dievmāte. Uz atklāsmes vietām dodamies kopīgi un nesteidzīgi, laika plānojumā respektējam katra fiziskās iespējas
 • Izbraucieni, ekskursijas, lai iepazītu Balkānu zemi un ļaudis, kuru vidū notika Dievmātes parādīšanās
 • Balkānu kontrastējošās reliģiskās kopienas, ainaviskā Bosnija-Hercegovina ar vareno Bunas avotu un Kravicas ūdenskritumu, lieliskā Mostara ar Veco tiltu
 • Pārdomu laiks pie Adrijas jūras Melnkalnē (Montenegro), kur satiekas kalni, jūra un kristīgās konfesijas: senas pilsētas, 4* viesnīca pašā Budvā (7 minūtes līdz Adrijas pludmalei), skaistas izvēles - Ostroga klosteris klints sienā, gleznains kuģīša brauciens Kotoras klinšu ieskautajā līcī!
 • Cenā iekļauts viss vajadzīgais: bagāža lidojumā, apdrošināšana, pusdienas Medžugorjē, izbraucieni pa Bosniju un Melnkalni

 

Datumi: 2024. gada 3. - 10. septembris

Ilgums: 8 dienas

Ceļojuma cena: 880 EUR personai. Cenā iekļauts viss vajadzīgais - lasiet zemāk.

Atlaide: ja vienlaikus piesakās 4 personu grupa, šai grupai kopējā atlaide 80 EUR. Atlaide priesteriem un mācītājiem - jautājiet!

Ja ceļotājs piesakās viens un izvēlas vienvietīgus numurus, vajadzīga piemaksa par vienu vietu. Ja tāds ceļotājs vēlas atrast ceļabiedru numuru dalīšānai, informējam mājas lapā par šo iespēju. ja ceļabiedrs netiek atrasts, nepieciešama piemaksa par vienu vietu.


Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Tiešais lidojums Rīga - Dubrovnikas lidosta - Rīga, rokas bagāža un 23 kg nododamā bagāža
 • Komfortabls autobuss pārbraucieniem un transferiem, ar kondicionētāju u.c.
 • 4 naktis Medžugorjē 3* viesnīcā, 2-vietu istabās
 • 3 naktis Budvā jaunā 4* viesnīcā (600 m līdz pludmalei, 800 m līdz vecpilsētai), 2-vietu istabās
 • 7x brokastis un 4x vēlās pusdienas, ieskaitot dzērienu (half-board)
 • Visas Hercegovinas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā (bez ieejas biļetēm)
 • Profesionāla ceļojuma vadība, sākot no Rīgas lidostas
 • Izdales materiāli (pilsētu plāni, sarunvalodas lapas)
 • Visi ceļu, robežu un stāvvietu maksājumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
 • Apdrošināšana ceļotājiem un bagāžai lidojumā (senioriem virs 70 g. vajadzīga apdrošināšanas piemaksa 15 €)
Cenā nav iekļauts:
 • Tūristu nodoklis Melnkalnē, kopā 6 €
 • Ieejas maksa ekskursijas laikā Kravicas ūdenskrituma zonā ~7 €
 • Pēc izvēles - pārbrauciens uz Kotoru un kuģīša 4 stundu tūre Kotoras līcī, Pērasta, Mūsu-kundze-uz-Klints 30 € (paredzamā cena)
 • Pēc izvēles - dalība Ostroga dienas ekskursijā 32 EUR
 • Pēc izvēles - ieejas maksas Mostaras apmeklējuma laikā (muzeji vai torņi)
 • Pēc izvēles - ieejas maksas Melnkalnes ekskursijās un Budvas vecpilsētā
 • Launags vai atspirdzinājumi dienas laikā
 • Personīgie izdevumi, iepirkšanās un ziedojumi

Papildus izdevumus (ieejas maksas) iespējams apmaksāt arī pirms ceļojuma, iekļaujot rēķinā!

Kontaktforma no FreeContactForm

Medžugorjes un Melnkalnes avio ceļojuma programma

Balkānu svētceļojuma programma: ko redzēsim un darīsim file_download PDF fails drukai.

Svētceļojuma vietas apmeklēsim kopīgi grupā vai individuāli citā laikā pēc vēlēšanās:

 • Parādīšanās kalns Podbrdo - Dievmātes atklāsmes vieta, tad viegli sasniedzamā, Dievmātes norādītā, lūgšanu vieta pie Zilā krusta kalna nogāzē.
 • Krusta ceļš uz Krusta kalna virsotni (ar fizisku slodzi).
 • Podbrdo sasniedzam pa "vīnogulāju taku" kā tūkstoši svētceļnieku komunisma laikos.
 • Dievkalpojumi Sakrālajā laukumā, rožukroņa lūgšanas, lietu svētīšana (iesakām mazu īsviļņu radio līdzi, ja misi vēlaties dzirdēt tulkojumā).
 • Vissv. Sakramenta adorācija; Svētā Krusta pagodināšana, lūgšana par ķermeņa un gara dziedināšanu.

Tikšanās Rīgas lidostā 07:40, bagāžas nodošana, svētbrīdis kapelā. Lidojums Rīga – Dubrovnikas lidosta 09:40 - 11:15, grupas transfera autobuss. Kafijas / WC pauze pa ceļam. Ierakstāmies 3* viesnīcā centrā, 650 m no Jēkaba baznīcas.

Gribētājiem - kopīga Medžugorjes centra iepazīšana pastaigā. Jēkaba baznīca un apkaime, adorācijas kapela, koka krusts - votu sveču likšanas vieta, takas uz atklāsmes vietām. Brīvs laiks neilgai atpūtai.

Pusdienas viesnīcā (iekļautas, gardas maltītes ar mājas vīnu). Viesnīca atrodas veikalu ielas sākumā, tie strādā līdz vēlai stundai.

Vakara norises Jēkaba baznīcā un sakrālajā laukumā:

18:00 vakara mise, pirms un pēc tās stundu ilgs rožukronis, 19:00 lietu pasvētīšana. No 20:00 vissv. Sakramenta adorācija (baznīcas iekštelpā).


Brokastis. Kopīgā skaistā pastaigā pa Vīnogulāju taku dodamies uz Parādīšanās kalnu Podbrdo pakāpties uz Dievmātes atklāsmes vietu (viegla fiziska slodze). Kalna piekājē Dievmātes norādītā lūgšanu vieta Zilais krusts (bez fiziskas slodzes). Dienvidū atgriežamies pie viesnīcas, lai dotos iepazīt Bunas avotu.

Bunas avots ar 200 m augstu klints krauju aizmugurē ir lielākais avots Eiropā, pie mums to sauktu par vidēji lielu upi. Buna majestātiski izplūst no stāvas klints pie Blagaja ciema senatnīga dervišu klosterīša (ieejas biļete). Augšpusē redzam hercoga Stepana cietokšņa vietu, viņa nopelnā zeme saucas Hercegovina. Vairāki tiltiņi savieno upes krastus, ļaujot piekļūt krastmalas restorāniem platānu ēnā.

Ar aktīvākajiem pakāpjamies līdz hercoga pils respektētajām drupām kalna virsotnē. Launaga pauze pie Bunas upes vietās ar skatu. Parasti ir papildu iespēja uz brīdi iebraukt plašajā avota alā ar laiviņu. Atgriežamies Medžugorjē.

Vēlās pusdienas.

Vakara norises Jēkaba baznīcā un sakrālajā laukumā. 18:00 vakara mise, pirms un pēc tās stundu ilgs rožukronis, pēc mises (ap 19:00) lietu pasvētīšana.


Brokastis. Šodien turpinām iepazīt un izprast Hercegovinu.

Mostaras ekskursijas izbrauciens (ekskursija iekļauta cenā). Mostara ir īsts Balkānu lepnums, par ko bijis vērts cīnīties. Vecpilsēta ar Veco tiltu kopīgā grupas pastaigā:

 • No augstā orientiera - Pētera-Pāvila franciskāņu baznīcas dodamies uz otomaņu Veco Tiltu, slavenu vēstures, celtnieku prasmju un skaistuma dēļ (Unesco), tas savieno kristīgo horvātu un bosņaku musulmaņu upes puses. Vietējo jauniešu - upē lēcēju brālība uzrunās, lūdzot maksu par demonstrējumu. Izstaigājam gleznaino vecpilsētu, kur var atrast fotogēniskus skatus un arī Balkānu nemitīgo cīniņu zīmes.
 • Kudžundžilukā – Mostaras Varkaļu ielā ir plaši pārstāvētas lieliskas amatnieku prasmes. Vara un sudraba lietas, zīds, otomaņu Balkānu motīvi iepriecina vērotājus.
 • Gūstot ieskatu citas Balkānu reliģiskās grupas, bosņaku, sadzīvē, iespējams nonākt pie Karadžozbeja mošejas (sultānu izcilākā arhitekta Sinana darbs 1557. gadā), ar pakāpšanos minaretā (6 €), tāpat iespējams apmeklēt kādu seno namu – kuču, kur viss iekārtojums palicis kā Balkānu viduslaikos (Musļibegoviča kuča - muzejs).

Laiks dāvanu iegādei un bosniešu kafijai vai launagam etniskos restorānos, ieteiksim, kur.

Atceļš. Vēlās pusdienas viesnīcā.

Vakara norises Jēkaba baznīcā un sakrālajā laukumā.

18:00 vakara mise, noslēgumā lietu pasvētīšana. Adorācija sāksies tūlīt pēc mises, ap 19:00.

Iesakām: vissv. Sakramenta adorācija (baznīcas iekštelpā).


Brokastis. Rīta izbrauciens uz efektīgo Kravicas ūdenskritumu - 25 m augsts, 120 m plats, pavēsas spirdzinošas peldes vai laivas izbrauciena papildu iespēja. Viegla fiziska slodze – pakāpieni uz ūdenskrituma ezeriņu. Atgriežamies Medžugorjē.

14:00 kopīgais Krusta ceļš Krusta kalnā (Križevačā). Sagaidāms kāpiens ar fizisku slodzi. Var izvēlēties sasniegt tikai pirmo vai otro staciju.

Tiem, kuri nedodas Krusta ceļā - brīvais laiks Medžugorjē, iespējas no ieteikumiem augstāk.

Brīvs vakars Medžugorjē. Vēlās pusdienas viesnīcā.

Vakara norises Jēkaba baznīcā un sakrālajā laukumā.

18:00 vakara mise, 19:00 lietu pasvētīšana.

Iesakām: no 19:00 Svētā Krusta pagodināšana (baznīcas iekštelpā).


Sestdiena. Brokastis. Izrakstāmies no viesnīcas.

Mierīgu pārdomu laiku pie Adrijas jūras apvienojam ar ieskatu vēl citādos Balkānos, vairāk pareizticīgajā Montenegro jeb Melnkalnē.

Pārbrauciens uz Melnkalnes krastu, autobuss un trajekta prāmis, ierakstāmies 4* viesnīcā senajā Budvas pilsētiņā pie jūras. No viesnīcas 7 minūšu pastaigā varam sasniegt pludmali un tās restorānu promenādi, 10 minūtēs - Vecpilsētu, 15 minūtēs Klinšu pludmali.

Pēcpusdiena pie Adrijas jūras, Budvas pludmalēs.


Brokastis.

Ļoti iesakām izvēli Kotoras klinšu ieskautā līča diena ar autobusa pārbraucienu un kuģīša kruīzu.

Iepazinušies ar Kotoras varenu mūru ieskauto vecpilsētu, dodamies Kotoras līča kuģīša tūrē – esam nonākuši gleznā. Līča vidū uz mākslīgas saliņas jūrasbraucēju godātā Dievmātes uz Klints baznīca, slēpti līcīši un lieliskas ainavas. Ieskats Perastas lieliski saglabātajā mazpilsētā.

Laiks pusdienām, pievakarē atgriežoties Budvā.

Brīvs laiks, kompaktā Vecpilsēta, par tās dibinātāju uzskata sengrieķu valdnieku Kadmo, tad seko Romas, Venēcijas, serbu un austriešu laiki. Kopīga pastaiga, jūras krasta un promenādes skata punkti vai dāvanu pirkumi.


Brokastis. Izvēle - palikt Budvā, pludmales un vecpilsēta, vai doties ekskursijas izbraukumā (papildu maksa, zināma fiziska slodze).

Izbraukums: dramatisks ceļš uz Ostroga klinšu klosteri – melnkalnieša identitāte balstās pareizticīgo Balkānu svarīgākajā klosterī un Ostroga svētā Bazīlija, Свети Василије Острошки, godināšanā. Fiziska slodze. Var izvēlēties sasniegt pirmo klostera baznīcu (mazāk kā pusceļā). Gaidot lēnā rindā uz augšējo kapelu ar svētā pīšļiem, ir iespēja pavērot visu kārtu melnkalniešus vienkopus.

Atgriežamies viesnīcā (caur Nikšiču / Anagastu, ja esam ātri nonākuši kapelā) pa serpentīna ceļiem. Pa ceļam skata vietas augstu kalnā.

Viesnīcā sagatavojam lietas rītdienas lidojumam.


Agras brokastis. Izrakstāmies no viesnīcas. Transfers uz Dubrovņikas lidostu.

Lidojums uz Rīgu no 11:55 līdz 15:30.


Paredzamo klimatu un gaisa temperatūru palīdzēs novērtēt temperatūras tabulas zemāk lappusē. Mostara ir Bosnijas iekšzemē netālu no Medžugorjes, Neuma ir piekrastes pilsēta tajā pašā Adrijas krastā, kurā uzturēsimies mēs. Karstākais vasaras laiks šajā Balkānu daļā iestājas jūlija beigās un ilgst visu augustu. Mūsu ceļojums ir septembrī, līdz ar to atradīsimies maigāka klimata periodā.

Dienas vidū gaidāmie 24 - 25 grādi naktī nokrītas par 8 grādiem, rīts un vakars ir pa vidu. Lietus ir maz ticams (iekšzemē septembrī vidēji 6 dienas ir neliels lietus).

Ja karstums ir lielāks, tad dienas plāns tiek koriģēts, fiziskās slodzes pārliekot agrākā laikā un paredzot atpūtas stundu dienas vidū, attiecīgi mainot brokastu laikus. Istabās gaiss ir kondicionēts. Tāpat gandrīz visu laiku atradīsimies ūdens tuvumā, pie upēm vai jūras.

Adrijas krasta un Bosnijas klimats

Virziens Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Dubrovņika / Neuma 7°C 141mm 9°C 128mm 12°C 116mm 16°C 108mm 21°C 84mm 25°C 71mm 28°C 51mm 28°C 62mm 24°C 93mm 19°C 129mm 13°C 175mm 8°C 167mm
Medžugorje 5°C 112mm 10°C 74mm 16°C 112mm 19°C 84mm 23°C 98mm 27°C 96mm 27°C 86mm 28°C 92mm 23°C 95mm 17°C 93mm 12°C 115mm 6°C 108mm
Mostara (Bosnija) 3°C 108mm 6°C 70mm 11°C 104mm 17°C 84mm 21°C 94mm 24°C 98mm 26°C 90mm 25°C 97mm 22°C 96mm 16°C 90mm 9°C 114mm 4°C 110mm

church Dievkalpojumi Medžugorjē (laiki un kārtība)

expand_more
 • Medžugorjes svētceļojumi kopš 2019. gada 12. maija ir Baznīcas oficiāli atzīti, svētvieta atrodas Vatikāna īpašā sūtņa poļu arhibīskapa Henrika Hosera pārraudzībā. Vienprātības veicināšanai ir noteikts piedalīties kopējās misēs un citās kopīgās ceremonijās, atsakoties no atsevišķiem "mājas" dievkalpojumiem grupai, tā arī mēs rīkojamies.
 • Tālākā programma attiecas uz vasaras laiku. Rīta mesas sākas ar horvātu mesu 07:30, seko mesas vairākās valodās, angliski biežāk 10:00. Galveno - vakara Starptautisko mesu radio tulko populārās valodās - iesakām līdzi mazu radio ar austiņu.
 • Grēksūdzes sakraments ir pieejams dažādās valodās praktiski visu dienu.
 • Vakara dievkalpojums laukumā ar āra altāri pie Jēkaba baznīcas sākas ar Rožukroņa mistērijas Priecīgo vai Sāpīgo daļu (pamīšus; ceturtdienās mistērijas Gaismas daļa) un sekojošu kopīgu grēksūdzi no 17:00 (pirmās parādīšanās laiks bija 17:40).
 • Vakara Mise 19:00. Mise pamatā norit horvātu valodā, tās Evaņģēlija lasījumi - vairākās valodās, tulkojuma translāciju varam uztvert savos radio, ja paņemti līdzi.
 • Ik vakaru pēc mesas 20:00 lietu (arī mūsu iegādāto sakrālo priekšmetu un piemiņas lietu) svētīšana, seko un stundu ilgs kopīgu rožukroņa lūgšanu laiks (otrdienās, trešdienās - dvēseles un miesas veselībai).
 • Svētā Sakramenta adorācija - gaidītais iknedēļas kopīgās Adorācijas laiks ir sestdienā no 22:00-23:00 Jēkaba baznīcā.
 • Tā laika vizionārus redz reti, dažkārt Ivans ir Medžugorjē un sastopams pēc mises.
 • Norādītie laiki var mainīties un pirms ceļojuma tiek precizēti.

Apstiprinātā dienu programma angliski:

Piektdiena

 • 7.30 h Holy Mass in Croatian (+13 h from Anniversary to 31.08.)
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 16:00 h Way of the Cross on Cross Mountain
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass, Blessings of objects
 • 20-21 h Veneration of the Holy Cross

Sestdiena

 • 7.30 h Holy Mass in Croatian
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass
 • 20-21 h Blessings of objects, Prayer for health of soul and body, Glorious Mysteries of the Rosary
 • 22-23 h Adoration of the Most Blessed Sacrament

Svētdiena

 • 8, 11, 19 h Holy Mass in Croatian
 • Confession (Croatian) Morning during Holy Mass
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 16:00 h Rosary on Apparition Hill
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass
 • 20-21 h Blessings of objects, Prayer for health of soul and body, Glorious Mysteries of the Rosary

Ievērojiet!

Bosnijas ceļojumos ir nepieciešama pase vai ID, kas derīga vienu mēnesi pēc atgriešanās laika. Ja jūsu rīcībā ir ISIC studentu karte, paņemiet to līdzi.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011