Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī, garantēts

Medžugorje un skaistā Melnkalne

Foto: Unsplash

Safari ir tā sajūta, kas pārņem, pirmo reizi sadzirdot lauvas rēcienu atbalsojamies pāri līdzenumam. Tā ir sastapšanās ar dzīvniekiem, kādus neesat redzējuši, un ar savvaļas milzu iemītniekiem, kurus vienmēr gribējies redzēt pa īstam. Tā ir atpūta pie ugunskura Āfrikas naktī, daloties dienā piedzīvotajā, zem debesīm, kuras zaigo citādos zvaigznājos.

Vai plānojat pirmo safari, vai atgriežaties Āfrikā, mēs, izpētījuši un iemīlējuši tālo kontinentu, kopā ar jums izvēlēsimies to safari ceļojumu, kurš ietver visu, ko meklējat.

Mēs ieteiksim safari ceļojumus, kas parāda savannu, bušu un džungļus citādā gaismā, no savvaļas pārgājieniem, kuri atklāj ekosistēmas smalkās detaļas, līdz vienkoču braucieniem, pievedot tuvu ziloņiem un nīlzirgiem cauri bagātīgai putnu pasaulei. Jūs būsiet dienām ilgi prom no cilvēku sabiedrības, nonāksiet starp tūkstošiem bifeļu vai antilopju, atklāsiet tuksnešu fantastiskās krāsas, nobrauksiet krāteros vai uzkāpsiet Kilimandžāro.

Svarīga safari daļa ir vietas nakšņošanai. Mēs piedāvājam izvēles no vienkāršām telšu nometnēm kā Livingstona ekspedīcijās līdz pat izsmalcinātām džungļu lodžām ar perfektām maltītēm un servisu, kaut tālu no mobilo sakaru tīkliem.

Āfrika Savvaļas dzīvnieki. Regulāri safari mazā grupā

  • Mundus
  • African Wildlife / Safari tours
Serengeti NP, Kenya, foto: Ray Rui / Unsplash

Kā izvēlēties safari ceļojuma virzienu? ĀFRIKAS VALSTIS

BOTSVANA

Botswana

NAMĪBIJA

Namibia

TANZĀNIJA

Tanzania (Tanganyik / Zanzibar)

UGANDA

Labākās izvēles

RUANDA

Rwanda

MOZAMBIKA

Mozambique

ZIMBABVE

Zimbabwe

SVAZILENDA

eSvatini

Kā izvēlēties Āfrikas ceļojuma virzienu? Īpašās izvēles attēlos

Vai safari pievilcība slēpjas savvaļas dzīvnieku skaitā un tuvumā, kā vērot Lielo Migrāciju jeb safari dienās ieraudzīt visus Lielos Piecus, vai saista tik atšķirīgā ainava, džungļi, bušs, Kilimandžāro un Āfrikas augstās debesis, vai atzīmējat īpašu personīgu vai ģimenes datumu, piedāvāsim piemērotākās programmas un ieteiksim papildinājumus, kā laiku okeāna pludmalē vai dziļāku kultūras iepazīšanu.

Redzēt Lielos Piecus

Kas ir ''Big Five''?

Lielā Migrācija

Cikls gandrīz gada garumā

Safari + pludmale

Pemba? Mombasa? Zanzibāra?

Uzkāpt Kilimandžāro

Kili ir pa spēkam gandrīz katram!

SVAZILENDA

Arī eSvatini, Niedru deja Umhlange

Kā izvēlēties programmu? Ieteicamās SAFARI PROGRAMMAS

Atlasiet piemēroto, izmantojot grupu iezīmes ၜ, sakārtojiet / pārkārtojiet valstis ar ar pogām ᐯ un ᐱ. Atgriezieties kopīgajā sarakstā ar pogu "Atjaunot".
Programmu saites zemāk Jūs novedīs tieši pie gatavām programmām!

Izvēles rīks

Par programmu un naktsmītņu līmeņiem, safari transportu

vertical_align_top

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

"Āfrikas ceļojums mūs interesē. Ir dažādi jautājumi par ceļojuma detaļām un izmaksām. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.
Sagatavosim līguma formu un programmas materiālus, izdrukāsim vai nosūtīsim līdzi ņemamo lietu un nepieciešamo darbību sarakstus. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par vīzām un ieceļošanas prasībām, klimata īpatnībām ieplānotajā laikā, apspriežam citas nianses.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā, izdrukājam jūsu iekāpšanas kartes.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011