Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī, garantēts

Medžugorje un skaistā Melnkalne

Foto: Unsplash

Vienas dienas ekskursiju programmas

Pasūtījuma ceļojumi grupai ar autobusu, avio

  • Mundus
  • Ceļojumi ar autobusu un lidmašīnu grupai un skolai pēc pasūtījuma
Austrija, Alpi, foto: Joseph Meyer/ Unsplash

Šeit izkārtotas saites uz ceļojumu paraugiem pēc pasūtījuma, 2 un vairāku dienu ilgumā. Ceļojumu programmas ir precizējamas un izmaināmas, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Orientējošās cenu norādes atbilst 40 cilvēku grupai. Cita lieluma grupām cenas pārrēķinām atbilstoši grupas pieprasījumam. Izbraucam no jebkuras Latvijas vietas vai satiekamies Rīgas lidostā.

Kā izvēlēties ceļojuma paraugu pasūtījumam?

Atlasiet piemēroto, izmantojot grupu iezīmes ၜ, atgriezieties pilnā sarakstā ar pogu "Atjaunināt", kārtojiet pēc cenas ar pogām ᐱ un ᐯ.

Izvēles rīks

Pārgājieni pa Latviju

Vienas dienas pārgājieni pa Latviju dažādiem gadalaikiem, ar mainīgām slodzēm un distanci, kā arī vairāku dienu pārgājieni ar naktsmītnēm un maltītēm pēc izvēles. Tā kā izvēles iespējas ir plašas, pievienota saite uz programmas Vidzemes jūrmala paraugu.


Specializētas un sezonālas ekskursijas

Organizējam specializētas tematiskas ekskursijas, izbraucienus ārvalstu partneriem ar vadību svešvalodās, izzinošas ekskursijas ārvalstu militārpersonām un ekskursijas kolektīva saliedēšanai! Dažu sezonālo ekskursiju idejas - zemāk!

Papildu informācija un pasūtījums

"Ekskursija mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā veikt pasūtījumu?"

Zvaniet vai rakstiet mums, vai izmantojiet pasūtījuma formu!

Mēs uzklausām Jūsu norādes par ceļotāju skaitu, izbraukšanas vietu, par vēlamajām izmaiņām un papildinājumiem programmā, nosūtām jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Visās programmās varam iekļaut pārgājiena posmus. Tāpat galvaspilsētu ekskursiju pastaigu vietā skolas grupām varam iekļaut orientēšanās spēli (kvestu).

Pie programmām norādītās cenas ir aprēķinātas 40 ceļotāju grupai. Tās pārrēķinām atkarībā no grupas lieluma. Mūsu rīcībā ir dažāda lieluma autobusi, tomēr ceļot lielākā skaitā vienmēr ir izdevīgāk.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011